Sufit napinany staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym w mieszkaniach. Wcześniej był wykorzystywany głównie w hotelach czy salach konferencyjnych. Dziś sufity napinane do salonu można zauważyć w wielu domach. Wynika to z ich niewątpliwych zalet oraz konkurencyjnych cen.

Perfekcyjnie równe sufity napinane do salonu

Podczas aranżacji salonu warto poświęcić więcej uwagi sufitowi. Powinien komponować się ze ścianami oraz elementami wyposażenia pomieszczenia. Ułatwieniem przy dekorowaniu jest właśnie sufit napinany do salonu. Jego gładkość i równość przyciąga wzrok. Pozwala również na zastosowanie np. wykonanego na zamówienie nadruku, który znacznie zwiększy walory estetyczne pokoju.

Dodatkowe źródło światła

Interesującą metodę na oświetlenie salonu stanowi wykorzystanie lamp LED i folii transparentnej przy montażu sufitu napinanego. W ten sposób może być pomocniczym lub nawet samodzielnym źródłem światła, a do tego całkowicie bezcieniowym. Sufit napinany w salonu przybiera dowolny kształt, a oświetlenie LED może zajmować całą powierzchnię sufitu.

Błyskawiczny montaż

Konstrukcja napinanego sufitu umożliwia całkowicie bezproblemowy montaż. Nie wymaga długotrwałego remontu – instalacja trwa zazwyczaj kilka godzin – ani ochrony czy wynoszenia wszystkich rzeczy z salonu, ponieważ montowanie przebiega bez gipsowania czy szlifowania powierzchni.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w sprawie sufitu napinanego do salonu. Z chęcią podzielimy się szczegółami dotyczącymi usługi oraz zalet tego typu sufitów.