Sufit napinany, niezależenie od rodzaju (ażurowy, jednopoziomowy czy latający) znajduje zastosowanie także w łazience. Wynika to z jego uniwersalności. Sufity napinane do łazienki mają konstrukcję umożliwiającą bezpieczną eksploatację w miejscach narażonych na wilgoć. Warto zastanowić się nad wyborem tego rozwiązania w pomieszczeniach sanitarnych.

Niewrażliwość na wilgoć

Ta cecha sprawia, że sufity napinane mogą z powodzeniem zostać zamontowane w łazience. Stosowane tworzywa są całkowicie odporne na działanie wody. Nie absorbują jej, ani nie pozostawiają nieestetycznych zacieków. Sufity napinane w łazience okażą się więc świetnym pomysłem na udekorowanie pomieszczenia i polepszenie jego funkcjonalności. Tego typu sufit nie wymaga specjalnej konserwacji, a czyszczenie odbywa się w prosty sposób.

Trwałe kolory

Sufit napinany do łazienki można dostosować do indywidualnych preferencji, posługując się nadrukami lub nakładając na niego kolory. Nawet w miejscu narażonym na wilgoć nie tracą one swoich właściwości przez bardzo długi czas. Jest to możliwe dzięki specjalnym materiałom wykorzystywanym przez naszą firmę.

Ciepłe światło w łazience

Subtelne światło to dodatkowa zaleta tego typu sufitu do łazienki. Oświetlenie LED daje przyjemną poświatę, którą można łączyć z innymi źródłami, a nawet całkowicie je zastąpić. Lampy LED zajmują całą powierzchnię sufitu lub kilka wyznaczonych punktów.

Wszystkich zainteresowanych zamówieniem sufitu napinanego do łazienki, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przygotujemy wycenę, a także pomożemy w kwestii pomiarów i wyboru rodzaju sufitu.