Co to są właściwie jednopoziomowe napinane sufity?

Jest to odpowiedź na współczesną dekorację sufitu. Nowoczesny projekt, który wykorzystuje popularny design, ale również nadaje sufitowi oryginalnego wyglądu, jakości oraz długowieczności. Jednopoziomowe sufity montowane są w różnych pomieszczeniach jak na przykład domach, mieszkaniach, biurach oraz sklepach. Są one produkowane z trwałego chlorku winylu (foliowe) lub tkaniny poliestrowej (płóciennej).

Zalety

Sufit jednopoziomowy cechuje kilka zalet takich jak: montaż w zaledwie kilka godzin, zdolność do ukrywania wad i nierówności sufitu, ale także długi termin ważności. Oprócz tego sufit jest także bardzo wytrzymały, wodoodporny oraz ekologiczny.

Design

Sufity dostępne są w różnych wymiarach oraz kolorach. Możliwe jest także połączenie wybranego materiału z napinaną tkaniną. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są sufity matowe, błyszczące lub z nadrukiem fotograficznym. Jednak wybór należy do Państwa. My ze swojej strony obiecujemy, że dołożymy wszelakich starań aby jak najlepiej spełnić Wasze wyobrażenia o idealnym suficie.

Montaż

Sufit montuje się kilkoma sposobami jak na przykład: harpunowym, klipsowym czy klinowym.

Zalecany jest montaż takiego typu sufitów poprzez wykwalifikowanych specjalistów. Montaż wykonany przez człowieka nieposiadającego żadnego doświadczenia oraz wiedzy czy specjalistycznych urządzeń może mieć złe skutki jak na przykład: nierówności na suficie lub nieestetyczny wygląd. Specjaliści Delux-M posiadają doświadczenie, które sprawi, że montaż przebiegnie szybko, sprawnie oraz zgodnie z wymaganiami klienta. Swoją pracę wykonują jakościowo oraz zapewniają długoterminową gwarancję.

 

W razie pytań prosimy o telefon. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania oraz przekażemy aktualne informacje lub ceny, a także przyjmiemy zamówienie.