Bezpłatny pomiar

Montaż dowolnego napinanego sufitu wymaga bardzo dokładnych wymiarów. Wyjazd specjalisty jest niezbędny, aby móc dokonać prawidłowego wymiaru płótna. Zawodowy specjalista wykonuje projekt pomieszczenia, a następnie zakłada siatkę i określa punkty kontrolne

Ile czasu potrzeba na wymiary?

Czas wykonywania pomiaru zależy od samego pomieszczenia. Pomiar kwadratowego albo prostokątnego pokoju nie zabiera wiele czasu, a wymiar skomplikowanego pomieszczenia potrzebuje  dużych obliczeń i sił.

Kto powinien przeprowadzać pomiary

Wykonywać taką procedurę powinni tylko wykwalifikowani specjaliści, posiadające niezbędne certyfikaty i doświadczenie w pracy. Samodzielny wymiar może przyprowadzić do błędngo obliczenia materiału, co będzie powodem nieprawidłowego montażu.

Jak zamówić specjalistę na pomiar sufitu

Kiedy Państwo zadzwonią do firmy, która montuje sufit napinany, menedżerowie od razu wyślą do Państwa specjalistę. W większości firm zamówienie specjalisty nie jest bezpłatne i zobowiązuje do złożenia zamówienia na montaż sufitu w tej właśnie firmie. Firma Delux-M oferuje tę usługę bezpłatnie i nie zmusza do złożenia zamówienia na montaż sufitu. Nasza firma posiada  profesjonalnych fachowców oraz gwarantuje Państwu pewność w jakości i rzetelności.