Sufit napinany cena

Cena sufitu napinanego zależy od wybranego przez Państwa materiału oraz od złożoności prac montażowych. Przykładowo, sufity napinane z tkaniny będą nieco droższe od błyszczących lub matowych. W tym przypadku rozplanowanie prac w pomieszczeniu wymaga dodatkowego czasu i bardziej złożonej konstrukcji. To wszystko powoduje wzrost ceny montażu sufitu.

Najtańszym wariantem jest montaż jednopoziomowego sufitu napinanego w prostokątnym standardowym pomieszczeniu wraz z montażem niewielkiej liczby punktów oświetleniowych lub jednego żyrandola.

Mamy nadzieję na udaną z Państwem współpracę. Wszelkie szczegóły dotyczące wyboru i montażu sufitów napinanych mogą Państwo omówić z naszymi specjalistami.Koszt sufitu napinanego zależy od złożoności projektu, wybranego materiału oraz powierzchni pomieszczenia.
FAKTURA SUFITUCENA/M2
Matowy79 zł
Satynowy79 zł
Lustrzany79 zł
Translucentod 115 zł
Z nadrukiemod 230 zł

Usługi dodatkowe

USŁUGAMIARACENA
Punkt elektryczny standardowy (niestandardowa instalacja jest negocjowana na miejscu)szt.35 zł
Obejście przeszkody (gzymsy i szafy)mb70 zł
Nieregularny kszałt (łuki)mb70 zł
Kąt dodatkowy (ponad cztery)szt.30 zł
Obrys rurszt.30 zł

Droższy materiał wymaga więcej uwagi, zastosowania odmiennych metod i skorzystania ze specjalnie przeznaczonych do tego narzędzi. Niektóre pomieszczenia należy dodatkowo odpowiednio przygotować do prac (np. wykonać obrys rur) lub zaplanować ponadprogramowe czynności (jak chociażby ominięcie przeszkody). To wszystko wpływa na ostateczny koszt usługi. Szczegółowe wyliczenia znajdują się na tej stronie internetowej – stawiamy na transparentność również pod tym względem.

Czytaj więcej

Jeśli chodzi o nasze sufity napinane cena może zostać obniżona dzięki karcie lojalnościowej. Otrzymują ją stali klienci Delux-M. Dzięki niej uda się uzyskać rabat w wysokości przynajmniej 5% na wszelkie oferowane przez nas produkty oraz usługi. Wlicza się w to także montaż sufitów napinanych.

Pragniemy ponadto podkreślić, że nieustannie dbamy o konkurencyjność naszych cen. Na dodatek oferujemy aż 10 lat gwarancji na wszystkie zakupione towary. To daje naszym klientom pewność, że nie będą musieli przeznaczać większych sum, by uporać się z potencjalnym problemem.

W naszym cenniku nie znajduje się koszt pomiarów potrzebnych do wykonania sufitu podwieszanego. Dlaczego? Ponieważ firma Delux-M nie pobiera żadnych opłat za tego typu usługę. Pomiary są całkowicie darmowe i nie zobowiązują do skorzystania z oferty!

W przypadku gdy zainteresuje Państwa profesjonalnie zamontowany sufit napinany cennik zamieszczony na naszej stronie powinien zwrócić uwagę. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego dokonamy szczegółowej wyceny, udzielimy niezbędnych informacji dotyczących usługi oraz zarezerwujemy termin jej wykonania.