Sufity napinane mogą przybierać różne kolory. Żadna barwa nie narusza efektu lustrzanego odbicia, choć do najpopularniejszych wciąż należą białe oraz czarne. Te drugie sprawdzają się zwłaszcza w pomieszczeniach, które mają za zadanie przykuć wzrok swoją tajemniczością, niecodzienną estetyką, a także zwrócić uwagę funkcjonalnością. Czarne sufity napinane są bardzo proste w utrzymaniu oraz zapewniają dobrą izolację akustyczną.

Głęboka czerń dla podkreślenia prestiżu miejsca

Na czerń warto zdecydować się w pomieszczeniach reprezentacyjnych. To ponadczasowy kolor, kojarzący się z prestiżem i szlachetnością. Na dodatek świetnie kontrastuje z oświetleniem, co gwarantuje więcej możliwości aranżacyjnych. Czarny sufit napinany sprawdzi się także w kuchni, salonie czy sypialni.

Idealny do nowoczesnych wnętrz

Sufity o czarnym kolorze stanowią właściwy wybór we współcześnie urządzonych pomieszczeniach. Nowoczesne elementy wyposażenia bardzo dobrze komponują się z tego typu sufitem (wiele urządzeń, np. telewizory, laptopy, zestawy kina domowego czy lampy stojące dostępne są przede wszystkim w czerni lub bieli). W ten sposób uzyskuje się wyrazisty, kompleksowy efekt.

Czarne sufity napinane z gwiazdami

Czerń można trochę rozjaśnić dzięki połączeniu farb fluorescencyjnych, diod LED i światłowodów. W ten sposób powstaje Gwiaździste niebo – typ sufitu napinanego o wyrafinowanym charakterze. Model udostępniamy w naszej ofercie.
Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami w sprawie montażu czarnego sufitu napinanego. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na każde pytanie związane z ofertą.