Ażurowe napinane sufity Apply

Trójwymiarowe napinane sufity Apply – to nowoczesna technologia, która pozwala na płótnie dokonywać rzeźby. Taki sufit nadaje szyk w pomieszczeniu. Ażurowe sufity można montować w przeróżnych pomieszczeniach: mieszkaniach, centrach handlowych, biurach, domach, gospodach, restauracjach, sklepach.

Zalety

  • Współczesny design
  • Bezpieczeństwo
  • Wytrzymałość
  • Długowieczność
  • Możliwość połączenia różnego rodzaju kolorów i materiału
  • Ekologiczność

Design

Projekt sufitów 3D może być przeróżny. Wszystko zależy od Państwa wyobraźni i upodobań. Rzeźby można dokonać o kształcie ozdoby, kwiatów, liści, zwierząt, wzorów geometrycznych.

Podczas wyboru projektu należy opierać się o wnętrze pomieszczenia, a także o osobiste upodobania.

Cechy techniczne

Cecha techniczna sufitów Apply polega na wykorzystaniu dwóch płócien. Pierwsze płótno stanowi jednolity wyrób dowolnego koloru. Drugie montuje się trochę niżej i płótno posiada artystyczne rzeźby. Do nadania efektu 3D rzeźby mogą być podświetlane oświetleniem LED, które instaluje się na tle płótna.

Montaż

Montaż ażurowego sufitu montuje się na specjalnym 3D profilu. Wygoda podczas montażu polega na możliwości zamocowania od razu dwóch płócien. Montaż nie zajmuje dużo czasu, ale wymaga zawodowego doświadczenia, umiejętności i specjalnego urządzenia. Samodzielny montaż może doprowadzić do uszkodzenia, nierówności i innych wad płótna. Nie zalecamy Państwu samodzielnie montować sufitu.  Najlepszy sposób to  wynajęcie doświadczonej firmy.

Podczas wyboru firmy należy uwzględnić obecność certyfikatów, doświadczenia w pracy, jakości zamontowanych sufitów, a także opinie innych klientów. Firma Delux-M wykona wszystkie prace związane z montażem trójwymiarowego sufitu szybko i bezpiecznie oraz zapewni Państwu długotrwałą gwarancję.